Python Eğitimi - Ri Akademi | Bilişim Teknolojileri ve Eğitim Hizmetleri
Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Python Eğitimi

yazilim-ve-veritabani-uzmanligi

PYTHON PROGRAMLAMA EĞİTİMİ Başlıyor!

Eğitim Başlangıç Tarihi: 18 Ekim 2021

Eğitim Toplam Süresi: 45  Saat|4 Hafta

 

 

 

 

EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU

Ön kayıt formumuzu dolduran herkese %10 + %5 indirim fırsatını kaçırmayın!
Üstelik şimdi eğitim paketlerinde vade farksız 6 Taksit imkanıyla kayıt olun!

Laboratuvarlarımızdaki eğitimlerimize; YÜZ YÜZE veya UZAKTAN (on-line) katılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ONLİNE SEMİNER KAYIT FORMU

ÜCRETSİZ  DENEME DERS KAYIT FORMU

 

Geçtiğimiz günlerde Dünya ve yurt genelini saran Koronavirüs (covid-19) salgını önlemleri sebebiyle vermiş olduğumuz online-canlı yayınlarımız sayesinde, hep yüz yüze eğitimden yana olan Ri Akademi canlı bağlantılarla da öğrencilerimize daha yakın olabileceğimizi anladık.

Artık Akademimiz’ e kayıt olan her öğrencimiz ister örgün ister On-line-Canlı Yayın eğitimlerimize katılabilecek.

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen ve eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz ’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

-Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

-Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

-Sosyal mesafe kurallarından dolayı kontenjanımız sınırlıdır. Mevcut sınıf kontenjanımız dolduğunda sadece on-line eğitim kayıtlarımız devam edecektir. 

 

 

 

Eğitim Programı Hakkında

Genel Bilgi: Python öğrenilmesi çok kolay  sade bir programlama dilidir. Akademik ve kurumsal kapsamda geniş kütüphane ve araçlara sahip Python dili ile web uygulamaları, yapay zekâ, gömülü sistemler, robotik, big data ve bunun gibi diğer birçok dalda uygulamalar geliştirilebilmektedir. Ayrıca Python günümüzde Dünya’nın en popüler programlama dili olarak nitelendirilmektedir.

Python Programlama Eğitimi (45 Saat) 1 Ay

Python Web Development Eğitimi (45 Saat)

Genel Bilgi: Python programlama dili eğitimi almış veya hali hazırda Python diline hakim fakat kullanıcı ara yüzüne sahip bir proje ile bütünleştirmek ayrıca Python ile web uygulamaları geliştirilmesi konusunda hızlı bir şekilde uzmanlaşmak için düzenlenmekte olan eğitim programıdır.

Eğitimin Amacı: Programın amacı, akademik veya kurumsal kapsam fark etmeksizin, Python programlama dilini, temel kütüphanelerin kullanımını, algoritma geliştirme becerilerini oluşturarak, eğitim sonrası dilediğiniz dalda uzmanlaşabilmek için yapısal tüm mimarinin aktarılmasını sağlamaktır.

Web uygulamaları geliştirme dalında uzmanlaşmak isteyen katılımcılarımız ise eğitim programını takiben, ek olarak 45 saatlik Python Web Development eğitimine katılım sağlayabilirler.

Uluslararası Sertifikalar

Python’un sertifikasyon sınavlarına katılabilir ve aşağıdaki unvanlara sahip olabilirsiniz. Sınavlara Pearson Vue Antalya Yetkili Sınav Merkezimizden girebilirsiniz.

Exam: PCAP-31-02 Certified Associate in Python Programming

PCAP

Eğitim İçeriği

Eğitimin Amacı: Programın amacı, Python programlama dili ile web uygulamaları için devasa kuruluşlarında kullanmakta olduğu popüler Flask kütüphanesini ve web uygulama geliştirme standartlarının tamamını katılımcılarımıza aktarmayı sağlamaktadır.

 

Katılım Sertifikaları
Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda
Ri Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Başarı Sertifikaları
Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

MEB Sertifikası
Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu ilgili sınavlara girerek MEB Onaylı Uluslararası belge almaya hak kazanırsınız.

Uluslararası Sertifika

Python’un sertifikasyon sınavlarına katılabilir ve aşağıdaki ünvanlara sahip olabilirsiniz. Sınavlara Pearson Vue Antalya Yetkili Sınav Merkezimizden girebilirsiniz.

Exam: PCAP-31-02 Certified Associate in Python Programming PCAP

Eğitim Garantisi
 %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin, eğitim garantisi kapsamında almış olduğu tüm eğitimi ücretsiz tekrar alma hakkı vardır.