Revit - Ri Akademi | Bilişim Teknolojileri ve Eğitim Hizmetleri
Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Revit

teknik-cizim-ve-3d-uzmanligiREVİT UZMANLIK EĞİTİMİ başlıyor…

 

Eğitim Başlangıç Tarihi: 25 Ekim 2021

Eğitim Toplam Süresi: 40 Saat|4 Hafta

Birlikte alınabilecek eğitim: Lumion Eğitimi  3ds Max Eğitimi

 

 

 

 

EĞİTİM ÖN KAYIT FORMU

Şimdi Lumion Eğitimi ile birlikte alındığında iki eğitim %50 indirim fırsatı!

Üstelik şimdi eğitim paketlerinde vade farksız 6 Taksit imkanıyla kayıt olun!

Laboratuvarlarımızdaki eğitimlerimize; YÜZ YÜZE veya UZAKTAN (on-line) katılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ONLİNE SEMİNER KAYIT FORMU

ÜCRETSİZ  DENEME DERS KAYIT FORMU

 

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen ve eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

-Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

-Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

–Eğitimlerimiz yüz yüze  ve online devam etmektedir.

-On-line eğitim alan öğrencilerimiz başarısız olursa öğrenme garantisi kapsamında eğitimlerini ücretsiz olarak tekrar yüz yüze alabilecekler.

-BİLGİSAYAR, İNTERNET VE SAKİN ORTAMI olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir.

 

 

 

Kayıtlarımız devam ediyor… 

 

 

Revit Architecture Temel Modelleme

Eğitim Programı Hakkında

Bu programın amacı; Katılımcılar, Tasarımlarınızı daha iyi görselleştirmek ve paylaşmak için 3B ortografik veya perspektif görünümleri oluşturabilirler. Tasarım revizyonlarını, tasarım süreci boyunca her görünüm için otomatik olarak güncelleyebilirler. Tasarım dokümantasyonu koordineli ve günceldir. Maliyet ve miktar görünürlüğünü iyileştirmek için yapı bileşen çizelgelerini otomatik olarak oluşturabilirler. Bu programın eğitimi sadece, mimarlar ve proje yapım departmanında çalışan teknik kişilere verilmektedir.

Üniversitenin  ilgili bölümlerine  hazırlanan öğrenciler ; eğitimleri esnasında bu dünyaca kullanılan programlarda öğrenip uzmanlaştıklarında, üniversiteden mezun olduklarında tam donanımlı birer profesyonel olurlar ve rakiplerinden bir adım öne geçerler…

İlgili bölümden mezun olan , mesleğinde profesyonel olmak isteyenler ; bu eğitim sayesinde tasarımlarını ve projelerini hayata geçirirken uzman yaklaşımlarıyla bir adım öne geçerler.

EĞİTİM İÇERİĞİ/40 SAAT

 Kullanıcı Arayüzü Tanıtımı –Proje Ayarları –Grid ve Kot Düzenleme –Kolon ve Döşeme Oluşturma –Duvar Oluşturma –Duvar Modifikasyonları –Kapılar –Pencereler –Giydirme Cephe –Giydirme Cephe’de Kapı ve Pencere oluşturma –Giydirme Cephede Panel Düzenlemesi –Hazır Merdiven Oluşturma –Serbest Çizim-Merdiven Oluşturma –Korkuluk Düzenleme –Düz Çatı Modelleme –Farklı Eğimlerle Çatı Modelleme –Beşik Çatı Modelleme –İç Mekan Tefriş Yerleştirme –Yerinde Tefriş Oluşturma –Tefriş Gruplama –Dış Duvar Fuga Oluşturma –Yerinde Söve Oluşturma –Mahal Etiketleme –Mahal Renklendirme –Mahal Listesi Oluşturma –Dış ve İç Ölçülendirme –Bileşen Etiketleme –Plan Paftası Oluşturma –Kesit Çıkarma ve Cephe -Görünüşleri Oluşturma –Perspektif Görüntü Oluşturma –CAD Çizim İçe Aktarma –Kuzey Yönü ve Proje Konumlama –Arazi Modelleme –Yol ve Çevre Düzenlemesi Yapma –Dış Mekan Render Ayarları –İç Mekan Render Ayarları –Walkthrough Oluşturma –Genel Modelleme (Extrusion, Blend, Sweep) –Kütle Modelleme (Mass Modeling) –Konsept modelleri projelendirme: – Cephe Yüzeylerinin Düzenlenmesi – Döşeme Oluşturulması – Çatı Oluşturulması – Render Ayarları – Walkthrough

 

Birlikte alınabilecek eğitim: Lumion Eğitimi

 

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Tüm Yorumlar…

SERTİFİKA ÖRNEKLERİ

Katılım Sertifikaları
Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda
Ri Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Başarı Sertifikaları
Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

MEB Sertifikası
Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu ilgili sınavlara girerek MEB onaylı belge almaya hak kazanırsınız.

Autodesk Sertifikası
Sadece yetkili eğitim merkezimizden alabileceğiniz Uluslararası geçerliliği olan Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitim Garantisi
 %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin, eğitim garantisi kapsamında almış olduğu tüm eğitimi ücretsiz tekrar alma hakkı vardır.

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI