Kurumsal - Ri Akademi | Bilişim Teknolojileri ve Eğitim Hizmetleri
Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Kurumsal

 

7 yıldır, sizlere kariyer planlaması yapmak ve eğitim vermek için gelişerek yolumuza devam ediyoruz. Ri akademi, yetkinliklerini arttırarak kariyerinizin yolunu açıyor.
İlgili bölüm mezunu yada ilgili bölüm mezunu olmamak Ri Akademi için hiç sorun değil. Uzman eğitmenlerimiz ile bilgisayar destekli, tamamen uygulama odaklı 10 kişilik sınıflarda başarıyı sizlere sunuyoruz. Başarı bizim işimiz siz yeter ki bizimle yola çıkın.

Hiç sorun değil! Ri Akademi sizi hem uzman bir birey olarak mezun ediyor, hem de dijital iş dünyasında sizlere kariyer imkanı sunuyor. Bizim ile geçirdiğiniz profesyonel uzmanlık eğitimi sonrası iş desteği sunarak yolunuzu aydınlatıyoruz hem de bütçenizi hiç yormadan. En uygun ödemelerle en doğru kariyerin adresi Rİ AKADEMİ !

Sektörde fark yaratmak ve sektörde aranan özel bireyler olmak için en doğru adres Ri Akademi.

Kurumsal

Kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyeti ile kendini yenileyen eğitim programları vermeye devam ediyoruz. Rİ AKADEMİ 7 yıllık tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için doğru, faydalı ve uygulanabilir çözümleri üretebilecek eğitim programları düzenlemektedir. Eğitimlerimizin her biri alanında uzmanlaşmış, teorik bilgilerin yanı sıra pratik iş dünyasına ilişkin bilgi düzeyleri yüksek olan uzmanlarımız tarafından kurumunuza özel hazırlanmış, uygulamalarla, güncel ve pratik bilgilerden oluşan, sektör gerçekleriyle birebir örtüşen eğitimlerdir. Biz her kurumda bir sonraki eğitimi heyecanla bekleyen çalışanlar bırakıyoruz. Beraber çalışacağımız her kurum için heyecan duyuyoruz. Çalışanlarına yatırım yapan kaliteli bir şirketin sizce de bu farkı yaşaması gerekmez mi? Kurumsal eğitimin en doğru adresi Rİ AKADEMİ!
Rİ AKADEMİ olarak farklı ölçekli firmalarla çalışıyoruz. Yaptığımız her eğitim bir öncekinden daha farklı. Çünkü dijital iş dünyasında sizlerin sayesinde bizlerde yenilenerek sizlere en güncel bilgilerle hizmet veriyoruz.
Eğitimlerde anlatmış olduğumuz bilgileri bir fiil Rİ AKADEMİ olarak kendimizde uyguluyoruz. İşimize yaramayan, inanmadığımız, bize uymayan herhangi bir teoriye eğitimlerimiz içinde yer vermiyoruz. 7 yıldan bu yana sektörde etmiş olduğumuz deneyimi ve kurumlarda anlatmış olduğumuz bilgilerin ne işe yaradığını görerek eğitimlerimizi sürekli güncelliyor ve farklılıklar yaratmaya çalışıyoruz.