Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı

teknik-cizim-ve-3d-uzmanligi Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor

 Pandemi dönemine ait %50  indirim fırsatı 15 Haziran’a kadar devam edecektir. Kaçırmayın!

 

Geçtiğimiz günlerde Dünya ve yurt genelini saran Koronavirüs (covid-19) salgını önlemlerinden dolayı devletimizin evde kal çağrısına uyarak mevcut öğrencilerimiz ve yeni kayıtlarımızla  eğitimlerimize evimizden canlı yayınlarla devam etmiştik.

Normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle Akademimize  döndük.

İlk işimiz, eğitim modelimizi değiştirmek oldu. Artık Akademimiz’e kayıt olan her öğrencimiz ister örgün ister on-line  eğitimlerimize katılabilecek.

On-line eğitimlerimiz Akademimiz’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’li olabileceksiniz…

Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

Eğitim Başlangıç Tarihi: 15 Haziran 2020

Eğitim Toplam Süresi: 150 Saat|12 Hafta

Akademi çatısı altındaki laboratuvarlarımız max. 12 kişilik, sanal laboratuvarlarımız max. 12 kişiliktir. (uygulamalardaki sorunlarınızı eğitmenimizin anında canlı yayında da tek tek çözebilmesi için kişi sayımız sınırlıdır.)

 

Akademimizdeki veya Sanal Labaratuvar derslerimize 1 saat ücretsiz katılım sağlamak için lütfen tıklayınız.

 

Autodesk-ATC_ACC

certiport_logos

 

 

 

 

Eğitim Programı Hakkında


Bu programın amacı; Kurs katılımcılarının,bilgisayar destekli çizimler yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan satış ve pazarlaması için gerekli olan dijital görselleri hazırlaya bilmelerini sağlamaktır. Programa, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Makine Mühendisliği, Mekatronik, İnşaat Mühendisliği Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi farklı branşlardan kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler katılabilir. Eğitim kapsamında, dünyaca ünlü Autodesk firmasının AutoCAD ve 3Ds Max Programlarının ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun, iş istasyonları ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir.

Üniversitelerde ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler; eğitimleri esnasında bu dünyaca kullanılan programlarda öğrenip uzmanlaştıklarında, üniversiteden mezun olduklarında tam donanımlı birer profesyonel olurlar ve rakiplerinden bir adım öne geçerler…

İlgili bölümden mezun olan, mesleğinde profesyonel olmak isteyen bireyler; bu eğitim sayesinde tasarımlarını ve projelerini hayata geçirirken uzman yaklaşımlarıyla bir adım öne geçerler.

İlgili bölümlerden mezun olmayan, meslek değiştirmek isteyen bireyler; bu eğitimi aldıktan sonra proje okuma yöntemleri ve mesleğe dair bir çok konuya hakim olacaklar. Eğitimini almış oldukları programların operatörü olarak bir çok projede yer alabilecekler. Teknik Eleman, Autocad operatörü, 3DS max operatörü, modelleme uzmanı gibi unvanlar ile sektöründe bir adım öne geçerler…

Eğitimlerimiz; Autodesk tarafından hazırlanan eğitim ve sınavlarına girerek Autodesk Sertifikalı Profesyonel ünvanını almış, dalında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kurumumuz ve kalitemiz Autodesk onaylıdır.

 Eğitim toplam süresi: 150 Saat|12 Hafta

 

AutoCAD ile Teknik Çizim      50 Saat|4 Hafta

proxy

 

3Ds Max ile Modelleme      60 Saat|5 Hafta

 

3dsmax

 

V – Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render      25 Saat|2 Hafta

 

vRay

 

Photoshop ile Resim Düzenleme Teknikleri     15 Saat|1 HaftaKatılım Sertifikaları
Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda
Ri Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Başarı Sertifikaları
Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

MEB Sertifikası
Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu ilgili sınavlara girerek MEB Onaylı Uluslararası belge almaya hak kazanırsınız.

Autodesk Sertifikası
Sadece yetkili eğitim merkezlerinden alabileceğiniz Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitim Garantisi
 %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin, eğitim garantisi kapsamında almış olduğu tüm eğitimi ücretsiz tekrar alma hakkı vardır.

3dmax kursu-autocad kursu-antalya autocad kursu-max kursu-3d modelleme kursu-render-mimarlık eğitimi-iç mimarlık-mesleki eğitim-sertifika-meb sertifikası-uluslararası sertifika-tiridi-otoket-rendır-öğrenme garantisi-bilişim kursları-vray-render-bilişim kursları-uzaktaneğitim-onlinekurs