Autocad 3Ds Max Kursu - Antalya Autocad Kursu
Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı

teknik-cizim-ve-3d-uzmanligi Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor

 Ön kayıt formumuzu dolduran herkese %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

ÖN KAYIT FORMU

 

Eğitim Başlangıç Tarihi: 08 Mart  2021

Eğitim Toplam Süresi: 150 Saat|12 Hafta

 

Geçtiğimiz günlerde Dünya ve yurt genelini saran Koronavirüs (covid-19) salgını önlemleri sebebiyle vermiş olduğumuz online-canlı yayınlarımız sayesinde, hep yüz yüze eğitimden yana olan Ri Akademi canlı bağlantılarla da öğrencilerimize daha yakın olabileceğimizi anladık.

Artık Akademimiz’ e kayıt olan her öğrencimiz ister örgün ister On-line-Canlı Yayın eğitimlerimize katılabilecek.

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen ve eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

-Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

-Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

–Eğitimlerimiz yüz yüze  ve online devam etmektedir.

-On-line eğitim alan öğrencilerimiz başarısız olursa öğrenme garantisi kapsamında eğitimlerini ücretsiz olarak tekrar yüz yüze alabilecekler.

-BİLGİSAYAR, İNTERNET VE SAKİN ORTAMI olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir.

-Öğrenci adaylarımız isterlerse yüz yüze eğitimlerimize şimdiden erken kayıt indiriminden faydalanarak kayıt olabiliriler. On-line eğitim kayıtlarımız devam edecektir. 

 

Akademimizdeki veya Sanal Laboratuvar derslerimize 1 saat ücretsiz katılım sağlamak için lütfen tıklayınız.

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLAN SEMİNERLERİMİZDE SİZDE YERİNİZİ ALIN!

 

 

Autodesk-ATC_ACC

certiport_logos

 

 

 

 

Eğitim Programı Hakkında


Bu programın amacı; Kurs katılımcılarının, bilgisayar destekli çizimler yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan satış ve pazarlaması için gerekli olan dijital görselleri hazırlaya bilmelerini sağlamaktır. Programa, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Makine Mühendisliği, Mekatronik, İnşaat Mühendisliği Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi farklı branşlardan kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler katılabilir. Eğitim kapsamında, dünyaca ünlü Autodesk firmasının AutoCAD ve 3Ds Max Programlarının ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun, iş istasyonları ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir.

Üniversitelerde ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler; eğitimleri esnasında bu dünyaca kullanılan programlarda öğrenip uzmanlaştıklarında, üniversiteden mezun olduklarında tam donanımlı birer profesyonel olurlar ve rakiplerinden bir adım öne geçerler…

İlgili bölümden mezun olan, mesleğinde profesyonel olmak isteyen bireyler; bu eğitim sayesinde tasarımlarını ve projelerini hayata geçirirken uzman yaklaşımlarıyla bir adım öne geçerler.

İlgili bölümlerden mezun olmayan, meslek değiştirmek isteyen bireyler; bu eğitimi aldıktan sonra proje okuma yöntemleri ve mesleğe dair bir çok konuya hakim olacaklar. Eğitimini almış oldukları programların operatörü olarak bir çok projede yer alabilecekler. Teknik Eleman, Autocad operatörü, 3DS max operatörü, modelleme uzmanı gibi unvanlar ile sektöründe bir adım öne geçerler…

Eğitimlerimiz; Autodesk tarafından hazırlanan eğitim ve sınavlarına girerek Autodesk Sertifikalı Profesyonel ünvanını almış, dalında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kurumumuz ve kalitemiz Autodesk onaylıdır.

 Eğitim toplam süresi: 150 Saat|12 Hafta

 

AutoCAD ile Teknik Çizim      50 Saat|4 Hafta

proxy

 

3Ds Max ile Modelleme      60 Saat|5 Hafta

 

3dsmax

 

V – Ray ile Malzeme Işıklandırma ve Render      25 Saat|2 Hafta

 

vRay

 

Photoshop ile Resim Düzenleme Teknikleri     15 Saat|1 HaftaKatılım Sertifikaları
Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda
Ri Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Başarı Sertifikaları
Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

MEB Sertifikası
Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu ilgili sınavlara girerek MEB Onaylı Uluslararası belge almaya hak kazanırsınız.

Autodesk Sertifikası
Sadece yetkili eğitim merkezlerinden alabileceğiniz Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitim Garantisi
 %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin, eğitim garantisi kapsamında almış olduğu tüm eğitimi ücretsiz tekrar alma hakkı vardır.

3dmax kursu-autocad kursu-antalya autocad kursu-max kursu-3d modelleme kursu-render-mimarlık eğitimi-iç mimarlık-mesleki eğitim-sertifika-meb sertifikası-uluslararası sertifika-tiridi-otoket-rendır-öğrenme garantisi-bilişim kursları-vray-render-bilişim kursları-uzaktaneğitim-onlinekurs