Grafik Tasarım ve Web Uzmanlığı Kursu -Antalya
Eğitim Bilgi Hattı: +90 532 230 0596

Web ve Grafik Uzmanlığı


 Web ve Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi Başlıyor!

 Ön kayıt formumuzu dolduran herkese uyguladığımız %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

ÖN KAYIT FORMU

 

Eğitim Başlangıç Tarihi: 19 Ekim 2020

Eğitim Toplam Süresi: 150 Saat|12 Hafta

 

Geçtiğimiz günlerde Dünya ve yurt genelini saran Koronavirüs (covid-19) salgını önlemleri sebebiyle vermiş olduğumuz online-canlı yayınlarımız sayesinde, hep yüz yüze eğitimden yana olan Ri Akademi canlı bağlantılarla da öğrencilerimize daha yakın olabileceğimizi anladık.

Artık Akademimiz’ e kayıt olan her öğrencimiz ister örgün ister On-line-Canlı Yayın eğitimlerimize katılabilecek.

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen ve eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

-Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

-Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

-Sosyal mesafe kurallarından dolayı kontenjanımız sınırlıdır. Mevcut sınıf kontenjanımız dolduğunda sadece on-line eğitim kayıtlarımız devam edecektir. 

 

Akademimizdeki veya Sanal Laboratuvar derslerimize 1 saat ücretsiz katılım sağlamak için lütfen tıklayınız.

 

 

Eğitim Programı Hakkında


 Bu programın amacı; Kurs katılımcılarının, bilgisayar destekli çizimler yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan satış ve pazarlaması için gerekli olan dijital görselleri hazırlaya bilmelerini sağlamaktır. Görsel iletişim araçları ve teknolojinin iç içe geliştiği, basılı etkileşimli, hareketli çoklu ortam gibi mecralarda; masaüstü yayıncılık (Matbaa Teknikleri, Basım işleri) reklamcılık, dijital tasarım, fotoğraf ve yeni medya alanlarında tasarım becerilerini gösterebilen; temel tasarım prensiplerini öğrenerek, iletişim ve internet alanlarında görsel çözümler tasarlayabilen ve üretebilen uzmanlar yetiştirmektir. Eğitim bu programların ayrıntılı özellikleri, en son teknoloji ve yüksek performanslı bilgisayarlarından oluşan bir donanım platformunda gerçekleştirilmektedir.

Program; Uygulamacı Grafiker, Grafiker, Grafik Tasarımcısı, Web Tasarımcı, Arayüz Tasarımcı, Frontend Developer, Webmaster, Flash Reklam ve Animasyon Uzmanı ( 2 boyut animasyon ), Photoshop Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, gibi piyasada yaygın olarak bilinen ünvanlarıyla piyasada var olmanızı sağlar.

Üniversitelerde ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler; eğitimleri esnasında bu dünyaca kullanılan programlarda öğrenip uzmanlaştıklarında, üniversiteden mezun olduklarında tam donanımlı birer profesyonel olurlar ve rakiplerinden bir adım öne geçerler…

İlgili bölümden mezun olan, mesleğinde profesyonel olmak isteyen bireylerbu eğitim sayesinde tasarımlarını ve projelerini hayata geçirirken uzman yaklaşımlarıyla bir adım öne geçerler.

İlgili bölümlerden mezun olmayan, meslek değiştirmek isteyen bireyler; bu eğitimi aldıktan sonra mesleğe dair bir çok konuya hakim olacaklar. Eğitimini almış oldukları programların operatörü olarak bir çok projede yer alabilecekler. Grafik ajansları, matbaalar, reklam ajansı, organizasyon firmaları, basın ve medya kuruluşlarında, çeşitli firmaların reklam departmanlarında çalışabilecekler.

Eğitimlerimiz; Adobe uluslararası sınavlarına girerek Adobe Sertifikalı Profesyonel unvanını almış, dalında uzman ve sektörde aktif işler yapan eğitmenler tarafından verilmektedir.

80 Saat Grafik Tasarım ve 70 Saat Web Tasarım Eğitiminden Oluşmaktadır ve 3 ay sürmektedir.

Grafik Tasarım Eğitimi |80 Saat| 6 Hafta

Sosyal Medya Yönetimi 

Adobe Illustrator ve Vektörel Tasarım

Adobe Photoshop ile Grafik Tasarım 

Adobe Indesign ile Çok Sayfalı Tasarım 

Adobe Photoshop ile Web Arayüzü Hazırlama 

 

Web Tasarım Eğitimi |70 Saat|5 Hafta

Adobe Dremweaver ile Web Sitesi Oluşturma

Blog Oluşturma 

İnteraktivite

E-Ticaret genel bilgilendirme


Katılım Sertifikaları
Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda Ri Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Başarı Sertifikaları
Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır. Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız. Ayrıca grubu birincilikle bitiren öğrencimize atölyemizde çalışma yada staj imkanı sunuyoruz.

Adobe Sertifikası
Adobe Yetkili Sınav Merkezi olan Ri Akademi’de  Adobe Uluslararası Sınavlarına girerek ADOBE Sertifikası alabilirsiniz.

Eğitim Garantisi
%90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin, eğitim garantisi kapsamında almış olduğu tüm eğitimi ücretsiz tekrar alma hakkı vardır.  

kurumsal kimlik-logo-kartvizit-grafik tasarım-sosyal medya yönetimi-sosyal medya uzmanlığı-web arayüzü tasarımı-web tasarım-e-ticaret-seo yönetimi-google ads-photoshop-illustratör-vektörel çizim-indesing-flash-dreamweaver-front and-back and-onlineeğitim-uzaktaneğitim